Reklama

Chingy po raz drugi

Chingy, zdobywca potrójnej Platyny w USA za swój debiutancki album "Jackpot", wydaje drugą płytę. Raperowi w nagraniu udzieliła wsparcia cała plejada gwiazd. Płyta ukaże się w połowie listopada.

Na "Powerballin" gościnnie wystąpili m.in. Janet Jackson, Lil' Wayne, David Banner, Nate Dogg, R. Kelly, G.I.B., Bun B i Ziggy.

Reklama

Płyta pochodzącego z St. Louis rapera jest drugim albumem po krążku "Jackpot", który w połowie 2003 roku trafił od razu na drugą pozycję na liście Billboardu Top 200 i nadal utrzymuje się w pierwszej czterdziestce najlepszych płyt z rapem.

W ciągu zaledwie dwóch tygodni po swojej premierze radiowej, pierwszy singel z nowego albumu "Powerballin", "Balla Baby", usłyszała 20-milionowa publiczność w Stanach Zjednoczonych. Teledysk do piosenki wyreżyserował Jeremy Rall (wcześniej współpracował m.in. z Snoop Doggiem, Ludacrisem, Bennie Manem i Floetry), zaś gościnnie wystąpił w nim David Banner.

Album "Powerballin" ukaże się również w formie edycji specjalnej, do której zostanie dołączony 30-minutowy film dokumentalny na dodatkowym dysku DVD.

"Płyta Powerballin jest wyrazem mojej radości z tego, że udało mi się tak wiele osiągnąć zaczynając od zera" - mówi Chingy.

mhh.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chingy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje