Reklama

Reklama

Chcieli wyrzucić go ze sceny. Gdy zdjął czapkę, jurorzy "Mam talent" nie kryli zdumienia

Ten występ przeszedł do historii "Mam talent". Reprezentant Anglii w piłce nożnej – Kyle Walker – wystąpił zakamuflowany w brytyjskiej edycji show. Gdy w końcu ujawnił swoją tożsamość, jurorzy nie kryli zaskoczenia.

Do wspomnianej sytuacji doszło w 2018 roku, na krótko przed mistrzostwami świata w Rosji.  Na scenie pojawił się Kyle Walker ubrany w okulary przeciwsłoneczne i czapkę, który przedstawił się jako Andrew, a towarzyszył mu komik Jack Whitehall, przebrany za puchar świata i przedstawiający się jako Darren.

Duet przedstawił się jurorom jako projekt Two Guys, One World Cup. Piłkarz Manchester City zaczął rapować, a jego kolega ze sceny próbował tańczyć w stroju pucharu. Jednak szło im tak nieudolnie, że trzech jurorów wcisnęło czerwony przycisk, aby zakończyć występ.

Reklama

Kyle Walker w "Mam talent". Co tam robił?

Niezruszony pozostał jedynie Simon Cowell, który twierdził, że się świetnie bawił. "Nie wiem, co się stało, bo ja bawiłem się świetnie" - dodał.

"Wcisnąłem przycisk, bo po pierwsze to nie był rap, a po drugie musicie popracować nad swoją choreografią" - mówiła David Walliams. Po tych słowach Whitehall i Walker ujawnili swoje tożsamości, czym zaskoczył jurorów. Zdumiona była przede wszystkim Alesha Dixon, która kilka chwila wcześniej kpiła z angielskich piłkarzy.

"Poznałem się na prawdziwym talencie" - przyznał Cowell.

Kyle Walker w Katarze

Prawy obrońca Manchesteru City, Kyle Walker to etatowy reprezentant Anglii. Na krótko przez startem mistrzostw piłkarz doznał kontuzji, która prawie wykluczyła go z wyjazdu do Kataru. Ostatecznie selekcjoner Anglii - Gareth Southgate - mimo problemów zdrowotnych włączył go do kadry na turniej. Do tej pory w dorosłej reprezentacji zagrał 55 razy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy