Reklama

Chaka Khan na odwyku

63-letnia piosenkarka dobrowolnie zapisała się na odwyk. Powodem jej decyzji jest uzależnienie od środków przeciwbólowych.

Chaka Khan zapisała się na odwyk

13 lipca Chaka miała zagrać na Stanislaus County Fair w Kalifornii, ale organizatorzy wydali oświadczenie,  w którym potwierdzają odwołanie występu piosenkarki.

Reklama

W oświadczeniu czytamy: "Jesteśmy zawiedzeni, że Chaka Khan anulowała swój występ. Wiemy, jak bardzo publiczność czekała na nią, ale życzymy jej szybkiego powrotu do formy."

Przyjaciel i współpracownik Chaki, Prince, zmarł 21 kwietniu bieżącego roku.

Opierając się o policyjne źródła, agencja Associated Press poinformowała, że przyczyną śmierci Prince'a było przedawkowanie opioidów. Nie podano, o jaką substancję dokładnie chodzi. Do grupy opioidów zalicza się m.in. heroinę, morfinę czy kodeinę. Substancja ta jest stosowana także m.in. w lekach przeciwbólowych.

W 1984 roku wokalistka nagrała cover piosenki Prince'a "I Feel For You", który stał się bardziej popularny i rozpoznawalny od oryginału.  

"Kochałam go, wszyscy go kochali. Teraz jest z Ojcem. Odpoczywaj w mocy, Prince, mój bracie" - taki wpis pojawił się na Twitterze piosenkarki po śmierci legendarnego muzyka.

Nie wiadomo, czy śmierć Prince’a wpłynęła na decyzję piosenkarki o udaniu się na odwyk. Jej przedstawiciele nie ujawnili, dlaczego sięgała po leki przeciwbólowe. Wokalistka od lat zmaga się również z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prince | Chaka Khan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama