Reklama

Reklama

CETI: Wypadek w Niemczech, koncerty odwołane

Na skutek wypadku z udziałem busa, którym podróżowali muzycy metalowej grupy CETI, koncerty w Niemczech zostały odwołane.

Grupa CETI miała wypadek w Niemczech

W drodze z Uelsen do Monachium (ok. 400 km przed stolicą Bawarii) podczas wyjazdu ze stacji benzynowej w bus grupy CETI uderzył inny samochód.

- Niby nic, ale auto miało do kasacji chłodnicę i poszła turbina. Jechać dalej się nie dało, a jako że to weekend to nawet tu w Niemczech nic się nie dało załatwić. Musieliśmy wezwać assistance żeby nas dowieźli do kraju, bo na koncert już się nie dało - czas się skurczył, a potem jeszcze bardziej, ponieważ laweta dotarła do nas po ponad pięciu godzinach - relacjonuje Interii rozczarowany sytuacją Grzegorz Kupczyk, wokalista CETI.

Reklama

W Niemczech zespół świętował z fanami 25-lecie istnienia. Sobotni (28 listopada) występ w Monachium miał być drugim z trzech zaplanowanych koncertów. Odwołane występy (Monachium i Augsburg) prawdopodobnie odbędą się na wiosnę 2016 r.

Z okazji jubileuszu grupa właśnie wydała rocznicowy, dwupłytowy album "From Vault to Universe" zawierający 13 utworów wybranych z dyskografii CETI przez członków zespołu (pierwsza płyta) i nagrania w wersji live, pochodzące np. z hardrockowej symfonii "Akordy Słów" (druga płyta).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ceti

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje