Reklama

Celine Dion: Pracuję nad albumem w języku francuskim

Na sklepowych półkach od kilku tygodni znajduje się już nowy album Celine Dion "A New Day Has Come". Znalazło się na nim 17 utworów, przy których pracowało wielu francuskojęzycznych artystów, ale ani jedna piosenka nie jest śpiewana w tym języku. Jest to zabieg celowy. Wokalistka planuje bowiem wydanie w niedalekiej przyszłości francuskojęzycznej płyty.

Celine Dion twierdzi, iż stara się zaspokoić zarówno tych, którzy lubią słuchać jej piosenek w języku angielskim, jak i tych, którzy preferują język francuski i nikt nie powinien czuć się poszkodowany.

Reklama

"Pracuję nad albumem po francusku, więc mam nadzieję, że moi fani poczują się usatysfakcjonowani. Od zawsze prowadzę tę, ja to tak nazywam, podwójną karierę, ale dla mnie tak naprawdę to jest jedna, ta sama kariera. Nagrywam płyty po francusku i po angielsku, a kiedy staję na scenie, łączę to. Mam nadzieję, że się nie mylę, ale myślę, że fani to lubią i że wychodzę naprzeciw ich oczekiwaniom. Jeżeli komuś nie podoba się, jak śpiewam po angielsku, pewnego dnia dostanie płytę po francusku. To też jest ciekawe. Tym razem tak nie jest, ale może następna płyta? Trzeba zostawić coś na przyszłość. Myślę o podwójnym albumie, jedna płyta po francusku i to samo, przetłumaczone na angielski, albo dwie różne płyty, jedna francuska., a druga angielska. Tym razem jednak postanowiliśmy całość nagrać po angielsku? - powiedziała Celine Dion.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: jeżyk | nowy album | francuska | język | celine dion | NAD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje