Reklama

Celine Dion: Milionowy szczęściarz

Jeden z fanów Celine Dion będzie się mógł wkrótce poczuć, jakby sam był wielką gwiazdą. Kanadyjska wokalistka postanowiła w szczególny sposób uhonorować milionowego widza pokazywanego w Las Vegas spektaklu "A New Day", którego jest główną bohaterką.

Posiadacz szczęśliwego biletu nie tylko osobiście spotka się z Dion, ale zostanie również obdarowany pakietem o nazwie "Żyj jak milioner", od którego zwykłemu śmiertelnikowi może zawrócić się w głowie.

Reklama

Zestaw obejmuje dwa noclegi w luksusowym kasynie/hotelu "Caesar's Palace", gdzie odbywa się show, żetony do gry o wartości 2,5 tysiąca dolarów, a także wart tysiąc dolarów bon na zakupy w butiku Celine Dion. Milionowy gość będzie miał też do swej dyspozycji limuzynę oraz oczywiście najlepsze miejsca na widowni podczas koncertu wokalistki.

"Nie mogę się już doczekać spotkania ze zwycięzcą. Trudno uwierzyć w to, że w tej kameralnej sali zagraliśmy już dla miliona ludzi" - mówi Celine.

Show "A New Day" ruszył w marcu 2003 roku. W pierwszym z trzech zakontraktowanych lat wokalistka dała ponad 150 koncertów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: NEW | wokalistka | celine dion | szczęściarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje