Reklama

Celine Dion: "Jestem w ciąży"

Wygląda na to, że marzenia o macierzyństwie Celine Dion, słynnej kanadyjskiej wokalistki, wreszcie się spełniły. W ostatni czwartek, 8 czerwca, piosenkarka odkryła, że jest w ciąży i w związku z tym wystosowała specjalne oświadczenie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie jest to kolejna plotka wymyślona przez któryś z amerykańskich brukowców.

W oświadczeniu przygotowanym przez wokalistkę i jej męża Rene Angelila czytamy: "Nie mogę tego ukrywać. To szczęście jest tak wielkie, że muszę się nim z wszystkimi podzielić. Odkryłam, że spełniło się w końcu największe marzenie moje i Rene. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy Bogu, za to, co nam ofiarował".

32-letnia Dion przeszła niedawno dwie operacje, które miały zwiększyć prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Jest to druga w ostatnim czasie pomyślna wiadomość dla kanadyjskiej piosenkarki. Niedawno po kolejnych badaniach okazało się, że jak na razie jej mąż wygrywa walkę z rakiem.

Reklama

Celine napisała: "Parę dni temu Rene przeszedł serię testów i wszystkie miały wynik negatywny. Lekarz, który go badał, nie znalazł ani śladu choroby. To jak na razie jest dla mnie najważniejsze".

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Celine Dion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy