Reklama

Celine Dion jednak nie jest w ciąży

W sierpniu kanadyjska gwiazda pop Celine Dion (41 l.) potwierdziła, że zaszła w ciążę metodą in vitro. Jednak teraz jej mąż ujawnił, że dwie próby okazały się nieskuteczne.

W sierpniu i październiku dwukrotnie wokalistka miała implementowane zarodki metodą in vitro. Zarodki były zamrożone przez 8 lat od czasu pierwszej ciąży, z której urodziła syna Rene-Charlesa. Ojcem dziecka jest mąż gwiazdy, 67-letni Rene Angelil.

Reklama

W środę (11 listopada) pojawiły się informacje, że Dion jednak straciła ciążę. Jej mąż powiedział kanadyjskiej gazecie "Journal de Montreal", że nadal będą starać się o dziecko.

"Dr. Zev Rosenwaks wierzył, że ciąża się przyjęła, ale jednak się nie udało. Byliśmy zszokowani..." - mówi Angnelil.

"Żyjemy w rzeczywistości z którą mierzy się większość par, która stosuje metodę in vitro. Ten proces może być długi i trudny. Ale dzisiaj jesteśmy pełni wiary. Celine jest bardziej zdeterminowana, niż kiedykolwiek. Znacie Celine. Ona nie odpuści" - dodaje mąż wokalistki.

W najbliższy weekend para ma się wybrać do Nowego Jorku, by przejść kolejną próbę zapłodnienia in vitro.

"Podziwiam wszystkie kobiety, które przechodzą przez ten trudny proces. Od kwietnia, przeszła liczne badania, zastrzyki hormonalne i testy krwi. Celine i ja pokładamy naszą wiarę w gwiazdy" - podsumowuje Rene Angelil.

Przeczytaj również:

41-letnia gwiazda w ciąży

Celine Dion chce zajść w ciążę

Zobacz teledyski Celine Dion na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gwiazda w ciąży | gwiazda pop | in vitro | celine dion | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje