Reklama

Carmen Electra: Będzie rozwód

Carmen Electra (34 l., "Komedia romantyczna") złożyła wniosek rozwodowy. Aktorka ma już dosyć męża Dave'a Navarro (byłego gitarzysty zespołów Red Hot Chili Peppers i Jane's Addiction). Głównym powodem rozstania są liczne zdrady muzyka.

Para już od dłuższego czasu mała kłopoty małżeńskie. W lipcu tego roku postanowili ogłosić nawet separację (w dokumencie widnieje data 18 lipca).

Reklama

W wywiadach udzielanych mediom zarówno Carmen, jak i Dave, żalili się, że nie mają dla siebie czasu. Obydwoje cały czas pracowali i niezbyt często się widywali.

"Prawda jest taka, że jesteśmy zapracowani. Z tego powodu prawie nie ma nas w domu" - żalił się na początku tego roku gitarzysta.

Electra miała już dosyć licznych zdrad męża.

Jedną ze "zdobyczy" gitarzysty była Jenae Alt, aktorka występująca w filmie "Klik: i robisz co chcesz".

Mówi się, że obecnie Navarro związany jest z Sarah Howard.

"Carmen jest tak zajęta karierą, że nawet się tym nie przejęła. Dave powiedział zresztą Sarah, że jego małżeństwo jest skończone. Poza tym i tak wszyscy wiedzą, że spotyka się z Howard..." - to słowa jednego z przyjaciół pary.

Carmen Electra od czasu separacji również szuka pocieszenia w ramionach innych. Niedawno media donosiły o jej romantycznych spotkaniach z aktorem, Jamie Foxxem ("Ray").

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: rozwody | aktorka | rozwód | Red Hot Chili Peppers | Dave Navarro | Carmen Electra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje