Reklama

Cardi B wróciła na Instagrama. Raperka ogłosiła duet z Bruno Marsem

Cardi B nie wytrzymała długo na instagramowym odwyku. Zaledwie po kilku dniach, odkąd pożegnała się zarówno z fanami, jak też z hejterami, którzy zaczęli ją prześladować po wielkiej wygranej na gali Grammy, raperka wróciła na Instagrama wraz z niespodzianką. Zapowiedziała nowy singel. Co więcej, nie zaśpiewa w nim sama.

Cardi B znów jest aktywna na Instagramie!

Milczenie nie jest silną stroną Cardi B, dlatego kiedy kilka dni temu pożegnała się z fanami na Instagramie wiadome było, że to tylko chwilowa nieobecność. Raperka za bardzo lubi publikować filmiki i zdjęcia w mediach społecznościowych, by na stałe pozbywać się jednaj z najlepszych ku temu platform - Instagrama.

Reklama

Powodem chwilowego zniknięcia gwiazdy, był hejt jaki na nią spadł po tym, jak jej album "Invasion of Privacy" otrzymał Grammy. Wiele osób, w tym Ariana Grande, nie ukrywało swojego niezadowolenia z takiego werdyktu.

Artystka zdążyła już wrócić na Instagrama, co więcej, podzieliła się wiadomością, która ucieszy wszystkich fanów. O północy w piątek (15 lutego) możemy spodziewać się nowej piosenki, którą Cardi B nagrała z Bruno Marsem.

Cardi B i Bruno Mars współpracowali już wcześniej przy remiksie piosenki wokalisty "Finesse". Zgodnie z tym, czego można się spodziewać po takich nazwiskach, kawałek stał się hitem, a artyści zamierzali wyruszyć we wspólną trasę koncertową. Niestety ciąża Cardi B i narodziny córki spowodowały, że ta zrezygnowała z takiego przedsięwzięcia.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cardi B | Bruno Mars

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje