Reklama

Cardi B opublikowała filmik, w którym pozuje nago. Zobacz nagranie

Tuż po gali rozdania Billboard Music Awards, na której Cardi B musiała zwrócić na siebie uwagę, nie tylko odważnymi kreacjami, ale też zachowaniem i czułościami, jakie okazywała sobie wokalistka i jej partner Offset. Po sieci zaczęły krążyć zdjęcia, które pokazywały zbyt dużo intymnych szczegółów. Na rozpowszechniające się wiralowo fotografie Cardi B zareagowała w mocny i zdecydowany sposób – opublikowała odważny filmik, na którym pokazała się nago prezentując części swojego ciała.

Cardi B pokazała się nago na Instagramie

Cardi B słynie z odważnych zachowań, to kobieta, która chyba niczego się nie wstydzi, a już na pewno nie nagości, co wielokrotnie udowadniała i chętnie odsłaniając swoje ciało przy różnych okazjach, jak i opowiadając szczegółach swojego życia jako striptizerka .

Reklama

Tym razem artystka zdenerwowała się na krążące i komentowane w sieci zdjęcia, pokazujące intymne części jej ciała. Niektórzy sugerowali, że na gali Billboard Music Awards, gdy pozowała na czerwonym dywanie, pokazała zbyt dużo. Cardi B, wraz z Offsetem namiętnie się pocałowali, a partner raperki uniósł jej nogę do góry, tak wysoko, że głębokie rozcięcie sukni odsłoniło jej krocze, co oczywiście wykorzystali obecni fotografowie.

Cardi B postanowiła odpowiedzieć na zdjęcia i towarzyszące im komentarze w zdecydowany i charakterystyczny już dla siebie sposób - pokazując się nago na nagraniu, które opublikowała w mediach społecznościowych.

Gala Billboard Music Awards należała do całkiem udanych dla Cardi B. Raperka zdobyła sześć nagród, a jej - odważne jak zawsze – kreacje, wzbudziły zachwyt i uznanie.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cardi B

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje