Reklama

Reklama

Cara Delevigne zaśpiewała na płycie St. Vincent

Była dziewczyna St. Vincent, Cara Delevigne, wzięła udział w nagraniach jej nowej płyty. Modelka i aktorka występuje tam pod pseudonimem Kid Monkey.

Cara Delevigne zachwyci fanów St Vincent?

W studiu podczas pracy nad swoim nowym albumem Annie Clark, bo tak naprawdę nazywa się St Vincent, odwiedził dziennikarz "The New Yorker", Nick Paumgarten, któremu artystka zdradziła kilka szczegółów dotyczących płyty.

Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest utwór "New York".

W jednym z ostatnich wywiadów wokalistka i gitarzystka przyznała, że teksty na płycie będą miały charakter autobiograficzny, ale nie będą pamiętnikiem. Dodała też, że dotyczą trzech tematów: "seksu, narkotyków i smutku".

Po premierze wspomnianego singla, fani spekulowali, że piosenka odnosi się do byłej dziewczyny St. Vincent, czyli modelki i aktorki Cary Delevigne. Autorka sprostowała jednak, mówiąc, że nie do końca tak jest.

Reklama

Zdradziła również, że Delevigne zaśpiewała w utworze "Pills" z płyty. Paumgarten potwierdził natomiast, że modelka rzeczywiście pojawi się na liście osób pracujących nad albumem St. Vincent - będzie tam widniała pod pseudonimem Kid Monkey.

Ostatnia płyta Annie Clark zatytułowana po prostu "St. Vincent", ujrzała światło dzienne w 2014 roku. 

Sprawdź tekst utworu "New York" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cara Delevigne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje