Reklama

Cannibal Corpse w pudełku

Fani Cannibal Corpse lepiej niech już zaczną odkładać pieniądze. W listopadzie bowiem odbędzie się premiera boxu słynnej deathmetalowej formacji. Na to wydawnictwo złożą się trzy płyty i jedno DVD.

Box nie ma jeszcze tytułu. Wiadomo, że na jednej z płyt znajdzie się demo, które zespół nagrał jeszcze przed podpisaniem kontraktu z wytwórnią Metal Blade oraz trzy nowe przeróbki. Na pewno jedna z płyt będzie zbiorem najlepszych kompozycji, które wybiorą muzycy zespołu oraz Brian Slagel, szef wytwórni Metal Blade.

Reklama

Na DVD zawarty zostanie natomiast koncert z 25 maja 1993 roku z Moskwy, kiedy Cannibal Corpse otwierał koncert Dark Angel, jak również występ na uroczystości 20-lecia Metal Blade, pomniejszony o dwie kompozycje, które trafią na urodzinowe DVD wydawcy grupy.

Nie zabraknie materiałów zza kulis, a także z sesji nagraniowych albumów "Eaten Back To Life" i "Butchered At Birth".

W pudełku znajdzie się również plakat Cannibal Corpse. Do dwóch tysięcy sztuk boxu zostanie włożony plakat z autografami muzyków. W środku znajdzie się też komks autorstwa Vincenta Locke'a, jak również książeczka ze zdjęciami i historią zespołu oraz kostka do gitary z logo zespołu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cannibal Corpse | pudełka | metal | DVD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje