Reklama

Bryan Ferry rozstał się z żoną

Po niespełna dwóch latach małżeństwa zakończył się związek Bryana Ferry'ego (67 l.) i młodszej o 37 lat Amandy Sheppard.

Według doniesień brytyjskich tabloidów, Amanda Sheppard wyprowadziła się z domu, w którym mieszkała z Bryanem Ferrym, po serii kłótni.

Reklama

"Od dawna nie widzieli się sam na sam i mocno oddalili się od siebie. Amanda zdecydowała się wyprowadzić i myśli o rozpoczęciu nowego życia bez Bryana" - mówi informator "The Sun".

Znany z grupy Roxy Music wokalista Bryan Ferry i Amanda Sheppard wzięli ślub podczas kameralnej uroczystości na karaibskich wyspach Turks i Caicos w styczniu 2012 r. Przed zawarciem małżeństwa byli parą przez cztery lata. Wcześniej Bryan Ferry spotykał się z Katie Turner. Z kolei w latach 1982-2003 był mężem Lucy Helmore.

"Nigdy nie spotykasz ludzi w swoim wieku, którzy nie są po ślubie. Jestem szczęściarzem, że zajmuję się muzyką, bo cały czas spotykam się z ludźmi w różnym wieku, czy to z publicznością, czy z współpracownikami. To na pewno pomaga" - mówił Bryan Ferry jeszcze przed ślubem z Amandą Sheppard.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bryan Ferry | żona | rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje