Reklama

Bryan Adams w Polsce!

Ta wiadomość ucieszy tych, którzy kilka lat temu, podczas festiwalu w Sopocie, podziwiali wspaniały koncert Bryana Adamsa. Słynny Kanadyjczyk ponownie przyjedzie do Polski i zaprezentuje się polskiej publiczności 12 października na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu, w Warszawie.

Bryan Adams wprawdzie pojawi się w Polsce w związku z premierą płyty z muzyką do filmu "Spirit: Stallion Of The Cimarron", na której znalazły się piosenki autorstwa Kanadyjczyka oraz tematy instrumentalne, których autorem jest słynny Hans Zimmer (m.in. "Gladiator"), ale z całą pewnością muzyk wykona dla polskiej publiczności swe największe hity, jak chociażby "Heaven", "Run To You", It's Only Love", "18 Till I Die" i wiele innych.

Reklama

Polska premiera filmu "Spirit: Stallion Of The Cimarron" ("Mustang z Dzikiej Doliny"), który powstał w wytwórni Dreamworks, twórcy m.in. słynnego "Shreka", odbędzie się 23 października, zaś album ze ścieżką dźwiękową dostępny jest już od połowy maja. Od pewnego czasu w stacjach radiowych i telewizyjnych prezentowana jest kompozycja Bryana Adamsa "Here I Am", pochodząca ze ścieżki dźwiękowej do wspomnianego filmu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polsko! | Bryan Adams

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje