Reklama

Reklama

Britney Spears znowu to robi? Piosenkarka tańczy nago w nowym wideo

Britney Spears na jakiś czas zniknęła z Instagrama, teraz jednak wróciła i zamieściła nowe nagranie. Artystka zaprezentowała kilka kadrów, na których tańczy niemal nago! Internauci są podzieleni!

Britney Spears na jakiś czas zniknęła z Instagrama, teraz jednak wróciła i zamieściła nowe nagranie. Artystka zaprezentowała kilka kadrów, na których tańczy niemal nago! Internauci są podzieleni!
Britney Spears znowu rozebrała się w filmie na Instagramie /Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic) / Instagram /Getty Images

Britney Spears nikomu nie trzeba przedstawiać. Księżniczka popu, bo na taki tytuł sobie zapracowała, królowała przez lata na listach przebojów. Do jej hitów ludzie bawią się do dzisiaj, a najbardziej rozpoznawalnymi tytułami są z pewnością "Toxic", "Criminal" czy "Womanizer". O Britney zrobiło się głośno, kiedy rozpoczęła proces sądowy, który pozwolił jej ostatecznie wyrwać się spod kurateli ojca. Prywatnie jest związania z Samem Asgharim, a jakiś czas temu spotkała ją ogromna tragedia - poroniła.

Reklama

Britney Spears - Instagram

Ogromna popularność Britney przełożyła się na wręcz gigantyczne zasięgi w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzą ją 42 miliony użytkowników. Gwiazda często publikuje tam odważne kadry, na których odsłania swoje ciało. Często tym samym wywołuje dyskusje pod swoimi postami, ponieważ nie każdemu podobają się wyczyny Britney w Internecie. Artystka może jednak liczyć na grono wiernych fanów, którzy zawsze stoją za nią murem.

Britney Spears tańczy nago

Na Instagramie Britney pojawiło się nowe nagranie. Jest ono zbiorem kadrów tańczącej gwiazdy. Na części z nich jest ona niemalże naga! Biust jest przykrywany jedynie przez długie blond włosy, a na innym kadrze przez kapelusz. Do wideo dodano podkład muzyczny - jest to utwór "Tiny dancer" Eltona Johna. Komentujący post są podzieleni. 

Pojawiły się pozytywne, jak i krytyczne komentarze pod adresem Britney Spears:

"Królowa!", "Kochamy cię bardzo!", "Proszę, pomóżcie jej...", "Tragedia" - piszą fani wokalistki.

Czytaj także:

Britney Spears: Moja rodzina nie zrobiła nic. Wstrząsające słowa o życiu pod kuratelą

Wielki powrót Britney Spears. "Hold Me Closer" to hit!

Britney Spears znowu pozuje topless

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy