Reklama

Reklama

Britney Spears znowu pozuje topless. "Ona ma intelekt 10-latka"

Britney Spears po raz kolejny udostępnia na Instagramie odważne wideo, na którym pozuje topless. Fani martwią się o gwiazdę.

Britney Spears po raz kolejny udostępnia na Instagramie odważne wideo, na którym pozuje topless. Fani martwią się o gwiazdę.
Britney Spears znowu pozuje topless, a jej fani się martwią /JB Lacroix/WireImage /Getty Images

Britney Spears, zwana także księżniczką popu, nie tak dawno rozpoczęła nowe życie - została zwolniona z kurateli ojca.

9 czerwca Britney po raz trzeci wyszła za mąż. Wybrankiem piosenkarki jest Sam Asghari, młodszy od niej o 12 lat irański model i aktor. Para, która poznała się na planie teledysku do piosenki "Slumber Party", po sześciu latach postanowiła sformalizować swój związek.

Spears i Asghari są właśnie w podróży poślubnej. Piosenkarka opublikowała właśnie na Instagramie wideo (sprawdź!) z podróży, na którym - nie pierwszy raz - pozuje topless. 

Reklama

Wbrew pozorom, fani nie reagują już zbyt entuzjastycznie na tego typu treści. Część z nich coraz bardziej martwi się o zdrowie psychiczne swojej idolki.

"Pomóżcie jej", "A wy wszyscy chcieliście ją uwolnić. Ona ma intelekt 10-latka", "Nie wiem czy bardziej niepokojące jest, że miliony obserwujących uważa, że to normalne, czy że ona jest w podróży poślubnej i nadal uważa, że powinna to robić" - piszą w komentarzach.

Wcześniej Britney pozowała na zdjęciach nago także będąc w ciąży. W maju przekazała fanom informację, że poroniła.

"Z największym smutkiem ogłaszamy, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na wczesnym etapie ciąży. To straszna wiadomość dla każdego rodzica" - pisała wtedy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy