Reklama

Reklama

Britney Spears znów zakochana?

Plotkarskie media przedstawiają coraz więcej szczegółów związku Britney Spears z pracownikiem kancelarii prawniczej.

Przypomnijmy, że w połowie stycznia ogłoszono, że Britney Spears (31 l.) po roku zerwała zaręczyny z ówczesnym menedżerem Jasonem Trawickiem (41 l.). Zakończyła się też ich zawodowa współpraca, a w mediach błyskawicznie pojawiły się przecieki na temat przyczyn zerwania zaręczyn.

Ponoć Trawick miał dość ekstrawagancji swojej narzeczonej. Z kolei Britney bardzo chciała ponownie zostać matką, na co miał nie zgadzać się Jason.

"Zawsze będę go uwielbiała, a nasza przyjaźń będzie trwała" - podkreśliła Britney w oficjalnym oświadczeniu.

Reklama

Tymczasem już miesiąc po rozstaniu u boku wokalistki pojawił się nowy mężczyzna. Taboidy donoszą, że to 27-letni David Lucado, pracownik jednej z czołowych kancelarii prawniczych. Pojawiają się też uwagi, że nowy partner gwiazdy to "normalny facet", taki, jakiego byście chcieli przedstawić swojej mamie.

"Odkąd spotyka się z Davidem, Britney jest w najlepszym nastroju. Razem spędzają prawie każdy dzień" - mówi informator magazynu "People".

Relacja z 27-latkiem z Virginii weszła już na taki poziom, że Britney przedstawiła go swojemu ojcu Jamie i zapoznała ze swoimi synami z małżeństwa z Kevinem Federlinem - 7-letnim Prestonem i 6-letnim Jaydenem.

Wilki zapraszają do udziału w konkursie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | związek | mężczyna | randki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy