Reklama

Britney Spears zaręczona?

Już od jakiegoś czasu krążyły plotki na temat rzekomego romansu Britney Spears z jej menedżerem Jasonem Trawickiem. Wiele wskazuje na to, że faktycznie wokalistka ponownie stanie na ślubnym kobiercu.

W ubiegłym tygodniu, piosenkarka została przyłapana przez paparazzi podczas zakupów w Beverly Hills. Uwadze fotografów nie uszedł pierścionek na serdecznym palcu i co ciekawe, to nie pierwsze zdjęcie artystki z tym diamentem. W mediach zawrzało od spekulacji na temat zaręczyn Britney z menedżerem Jasonem Trawickiem. Para spędziła podobno wspólne wakacje w czerwcu na Bahamach.

Reklama

Już jakiś czas temu plotkarskie magazyny obwieszczały zaręczyny Britney powołując się na informacje od przyjaciół gwiazdy. To właśnie na Bahamach Kevin miał się oświadczyć piosenkarce: "Co prawda nie uklęknął, ale Brit to nie obchodziło. Odpowiedziała: tak i otworzyli butelkę szampana żeby to uczcić" - mówił świadek.

Przypomnijmy, że w 2006 roku, po trzech latach małżeństwa, Spears rozwiodła się z Kevinem Federlinem, ojcem dwójki dzieci piosenkarki.

Zobacz teledyski Britney Spears na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | spears | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje