Reklama

Britney Spears tańczy z pluszowym wężem do utworu Billie Eilish

Co jakiś czas Britney Spears publikuje na swoim Instagramie zdjęcia i filmiki, które pokazują ją w innym świetle – nie jako chorą i cierpiącą z powodu ojca tyrana kobietę – ale jako tryskającą życiem i energią osobę. Tym razem wokalistka wrzuciła wideo, na którym tańczy z pluszowym wężem do utworu Billie Eilish.

Britney Spears co jakiś czas pokazuje fanom, że czuje się coraz lepiej

Sprawa Britney Spears, jej kondycji psychicznej i opieki, jaką sprawuje nad nią ojciec to nadal żywe tematy, którymi żyją i fani wokalistki, i media.

Reklama

Nieustannie pojawiają się głosy, że z Britney nie jest dobrze, i że ojciec wykorzystuje swoją władzę podejmując decyzje wbrew woli wokalistki.

Co więcej, jakiś czas temu obecny menedżer gwiazdy oświadczył, że Britney może nie wrócić tak szybko na scenę, jednocześnie sugerując, że równie dobrze może to już nigdy nie nastąpić. Później ze słów tych się wycofał, niemniej fani nadal są zaniepokojeni kondycją swojej idolki.

Tymczasem do sieci trafiło wideo, które pokazuje Britney w zupełnie innym świetle. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie filmik, na którym tańczy z pluszowym wężem do piosenki Billie Eilish "Bad Guy". Pod nagraniem napisała natomiast:  "Świetna piosenka! Dzięki niej złapałam kolejnego węża”

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | Billie Eilish

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje