Reklama

Britney Spears rzuci partnera?

Czy kolejny związek Britney Spears ma się ku końcowi?

Przypomnijmy, że 32-letnia gwiazda pop po zerwaniu zaręczyn z Justinem Trawickiem w 2013 roku, związała się kilka miesięcy temu z prawnikiem Davidem Lucado. Znajomi wokalistki alarmują, że i ten romans Britney Spears może mieć dramatyczny koniec.

Reklama

Ponoć Britney Spears stwierdziła, że David Lucado jest niedojrzały i dziecinny. To jednak nie jedyny problem.

"Wątpliwości dopadły ją przed świętami. Na początku zauroczyła się Davidem. Teraz jednak zaczyna się zastanawiać, czy po zerwaniu zaręczyn zbyt szybko nie związała się z kolejnym mężczyzną" - twierdzi informator magazynu "Closer".

"Po rozstaniu z Jasonem była zdesperowana, by znaleźć kogoś bliskiego. Teraz poznała Davida i wydaje jej się, że on nie jest wystarczająco dojrzały" - czytamy.

"Jej dotychczasowi partnerzy rozpieszczali ją i zajmowali się nią. Teraz jest na odwrót. Britney żartuje, że David jej trzecim synem [piosenkarka jest matką dwójki chłopców - przyp. red]" - zdradza rozmówca gazety.

"Jest zdruzgotana, bo bardzo lubi Davida, ale nie wydaje jej się, że on jest najlepszym kandydatem na męża. Czuła ulgę, gdy nie oświadczył jej się w trakcie świąt, a pogłoski o tym docierały do niej od kilku znajomych" - czytamy.

Wreszcie rozmówca "Closer" zdradza, że romans Britney Spears i Davida Lucado "wypala się".

"Ona nie chce ciągnąć tego dalej, jeżeli nie widzi dla siebie i dla Davida wspólnej przyszłości" - puentuje.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje