Reklama

Reklama

Britney Spears pozuje prawie nago. Gwiazda ponownie pokazała się topless na Instagramie

Walcząca o odzyskanie prawa do kontroli nad własnym życiem Britney Spears nie przestaje zaskakiwać swoich fanów na Instagramie. Na najnowszych zdjęciach ponownie pozuje topless, ledwo zasłaniając nagie piersi.

Walcząca o odzyskanie prawa do kontroli nad własnym życiem Britney Spears nie przestaje zaskakiwać swoich fanów na Instagramie. Na najnowszych zdjęciach ponownie pozuje topless, ledwo zasłaniając nagie piersi.
Fani martwią się o Britney Spears /Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic /Getty Images

Przypomnijmy, że Britney Spears toczy obecnie sądowe boje ze swoim ojcem Jamiem Spearsem i próbuje uwolnić się z jego opieki prawnej. W połowie lipca wokalistka otrzymała zgodę od sądu i mogła wybrać własnego adwokata, którym został Matthew Rossengart.

Jamie Spears sprawował kuratelę nad swoją córką od 13 lat. Gwiazda przed sądem złożyła zeznania, w których przekonywała, że w w tym czasie wielokrotnie były łamane jej prawa.

Na początku sierpnia prawnik Britney złożył wniosek, aby sędzina przyspieszyła odsunięcie ojca Britney z roli kuratora wcześniej niż 29 września, kiedy to ma się odbyć kolejna rozprawa piosenkarki.

Reklama

Britney Spears walczy o wolność

Przytoczył fragmenty wcześniejszych zeznań piosenkarki, w których opowiedziała o szokujących warunkach ubezwłasnowolnienia. Pojawiły się tam zarzuty o odurzanie jej lekami, zmuszanie do pracy ponad siły i utrudnianie dostępu opieki medycznej, m.in. do ginekologa. Jednym z zarzutów, które Birtney akcentuje najbardziej, jest niewłaściwe zarządzanie przez Jamiego Spearsa jej majątkiem. Szacuje się, że wynosi on ponad 2,7 mln dolarów w aktywach gotówkowych i 56 mln w aktywach niegotówkowych.

"Nie czuję, że mogę żyć pełnią życia. Potrzebuję waszej pomocy. Mój tata i wszyscy zaangażowani powinni być w więzieniu" - mówiła natomiast sama gwiazda.

Jamie Spears rezygnuje z funkcji kuratora

"W rzeczywistości nie ma żadnych faktycznych podstaw do zawieszenia lub usunięcia pana Spearsa z funkcji kuratora i jest wysoce dyskusyjne, czy zmiana kuratora w tym czasie jest w najlepszym interesie pani Spears. Niemniej jednak, nawet jeśli pan Spears jest nieustannym celem nieuzasadnionych ataków, nie wierzy on, że publiczna bitwa z córką o jego dalsze pełnienie funkcji kuratora byłaby dla niej dobra. Dlatego pan Spears zamierza współpracować z sądem i nowym adwokatem córki, aby przygotować wszystko do objęcia funkcji przez nowego kuratora" - takie słowa padły w oświadczeniu ojca Britney.

Britney Spears niemal nago na Instagramie

W ostatnim czasie Britney Spears regularnie publikuje swoje rozebrane zdjęcia na Instagramie. W jednym z najnowszych wpisów zdecydowała się wyjaśnić, dlaczego to robi.

"Mogę się założyć, że zastanawiacie się, dlaczego pokazuję swoje ciało teraz.... Cóż, to dlatego, że przyszłam na ten świat naga i naprawdę czuję, że ciężar tego bycia spoczywał na moich barkach i wpływał na moje postrzeganie samej siebie. Chcę zobaczyć siebie w jaśniejszy sposób... nago, tak, jak się urodziłam. (...)" - czytamy w obszernym wpisie.

"Jestem kobietą... piękną, wrażliwą kobietą, która musi ujrzeć siebie w najczystszej postaci. Nie zamierzam pokazywać zdjęć topless do końca życia, to byłoby nudne, ale na pewno pomaga w uzyskaniu oświecenia" - dodaje, budząc konsternację wśród części fanów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL