Reklama

Reklama

Britney Spears po dekadzie znów na VMA

Britney Spears po niemal 10 latach ponownie pojawi się na scenie MTV Video Music Awards. Gala odbędzie się 28 sierpnia w Nowym Jorku.

Britney Spears po niemal 10 latach ponownie pojawi się na scenie MTV Video Music Awards. Gala odbędzie się 28 sierpnia w Nowym Jorku.

Gwiazda muzyki pop, na scenie Madison Square Garden w Nowym Jorku wykona swój najnowszy singel "Make Me...", promujący jej dziewiąty w karierze studyjny album "Glory". Jego premiera zapowiedziana jest na dwa dni przed galą MTV.

Britney Spears za pośrednictwem Twittera wspomina sławną galę z 2001 roku, kiedy to podczas wykonywania utworu "I’m a Slave 4 U", na scenie pojawiła się z ogromnym pytonem na ramionach. W opublikowanym wideo, widać węża wypełzającego z jej garderoby, jest on zarazem zapowiedzią tegorocznego show gwiazdy, ale i wspomnieniem wcześniejszych widowisk. Zwierzę prześlizguje się obok skórzanego czerwonego kombinezonu, znanego z teledysku "Oops! I Did It Again".

Reklama

Dostrzec można również cielisty kombinezon z diamentami z jej show na VMA z 2000 roku. W końcu w garderobie pojawia się słynna suknia ślubna z występu z 2003 roku, kiedy to u boku Madonny i Christiny Aguilery zaśpiewała przebój "Like a Virgin". Jednak wtedy to nie suknia zrobiła największe wrażenie, lecz pocałunek Britney z królową popu Madonną na oczach tysięcy widzów.

Britney zaznacza, że występy na VMA to nie zwykłe koncerty, to historia, którą ukazała w krótkim nagraniu na Twitterze:

Po raz ostatni gwiazda pop pojawiła się na gali VMA w 2007 roku z piosenką "Gimme More". Jednak krytycy nie za dobrze odebrali ten występ, wydając prześmiewcze opinie jakoby gwiazda na scenie nie była w stanie trzeźwości. Spears borykała się wówczas z uzależnieniem od narkotyków i załamaniem nerwowym.

Britney Spears w ciągu całej swojej kariery była 28 razy nominowana do nagrody przyznawanej przez MTV, 5 razy udało się jej zdobyć statuetkę. W 2011 roku zdobyła również nagrodę specjalną Video Vanguard Award imienia Michaela Jacksona za wkład w kulturę stacji MTV.

Zobacz słynny występ Britney Spears z 2003 roku:

Sprawdź tekst piosenki "Like A Virgin" w serwisie Teksciory.pl!

Występ Spears w 2007 roku:

Sprawdź tekst piosenki "Gimme More" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL