Reklama

Britney Spears Platynowa w Polsce

Wytwórnia Pomaton EMI poinformowała nas, że dokładnie w środę, 16 sierpnia, po południu, sprzedano w Polsce stutysięczny egzemplarz drugiego albumu Britney Spears "Oops...! I Did It Again". Oznacza to, iż najnowsze dzieło nastoletniej amerykańskiej wokalistki uzyskało w naszym kraju status Platynowej Płyty.

Stutysięczny egzemplarz albumu sprzedano w Polsce po trzech miesiącach i jednym tygodniu od daty jego premiery. Jak na polskie warunki jest to wynik bardzo dobry.

Reklama

Popularność Britney Spears już dawno przekroczyła granice Stanów Zjednoczonych. W jej rodzinnym kraju oba albumy nastoletniej wokalistki sprzedano w milionach egzemplarzy. Druga solowa płyta Britney gościła w USA przez kilka tygodni na pierwszym miejscu listy "Billboardu", dopóki nie została zdystansowana przez Eminema i jego ostatni album "Marshall Mathers LP".

Britney obecnie promuje swój drugi solowy album na tournee po Stanach Zjednoczonych. Jej europejska trasa koncertowa rozpocznie się jesienią. 1 listopada wokalistka wystąpi w Lipsku. Być może uda się znaleźć lukę w kalendarzu i amerykańska gwiazda zaśpiewa także w Polsce.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polsko! | spears | Britney Spears | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje