Reklama

Britney Spears nagrodzona przez nastolatków

Amerykańską piosenkarkę Britney Spears uhonorowano nagrodą o nazwie Teen Choice Award, przyznawaną przez amerykańskich nastolatków. Wśród wyróżnionych na trzeciej już dorocznej gali, obok wykonawczyni przeboju "Lucky", znaleźli się także m. in. rockmeni z Aerosmith i popularny aktor Ben Affleck. Podczas uroczystości koncertowała dziewczęca formacja Dream.

Zanim Britney odebrała swoją statuetkę, dziękując rówieśnikom za sympatię, wystąpiła w roli konferansjerki ogłaszającej zwycięzców w kategorii Najlepszy singel rockowy. Za piosenkę "Jaded" nagrodę dostał zespół Aerosmith, więc na scenie pojawili się Joe Perry i Steven Tyler.

Reklama

Żeńskie trio Destiny's Child pobiło na głowę kontrkandydatów do tytułu Najlepszej grupy muzyki pop, i to nie byle jakich - O-Town, Backstreet Boys i 'N Sync. Ten ostatni zespół na pocieszenie zgarnął dwie nagrody - za Najlepszy popowy album i singel roku.

W kategoriach filmowych triumfował Ben Affleck, który odebrał dwie statuetki, w tym dla Ulubionego aktora. Przeżywający ostatnio problemy alkoholowe wykonawca oświadczył: "Właściwie nie powinno mnie tu być, ale uznałem, że moja obecność tutaj ma duże znacznie ze względu na was, którzy głosowaliście".

Sarah Michelle Gellar, telewizyjna "Buffy - postrach wampirów", nagrodzona za "wybitne osiągnięcie", odebrała wyróżnienie ze słowami: "Czuję się zaszczycona, że tak wiele z was uważa mnie za wzór do naśladowania. Uwierzcie w samych siebie i tak trzymajcie!"

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aerosmith | ben | spears | Britney Spears | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje