Reklama

Reklama

Britney Spears i 'N Sync czytają modlitwy papieża

Britney Spears, grupa 'N Sync, Faith Hill, Tim McGraw, Monica plus Steven Tyler i Joe Perry z Aerosmith będą czytać w studiu nagraniowym modlitwy autorstwa papieża Jana Pawła II. Zostaną one wydane listopadzie tego roku na specjalnej płycie kompaktowej przez firmę Compulsion Entertainment.

Do projektu zaproszono także dwójkę znanych aktorów amerykańskich, Jamesa Earla Jonesa i Jennifer Love Hewitt. Na krążku zamieszczone zostaną też modlitwy czytane przez samego Jana Pawła II.

Płyta z modlitwami będzie dodatkiem do siedmioczęściowego wydawnictwa książkowego, zatytułowanego "The Private Prayer Books Of Pope John Paul II", które ukaże się nakładem firmy Simon & Schuster.

Producent albumu z modlitwami, czyli Compulsion Entertainment, planuje także wydanie płyty DVD i kasety wideo, na których utrwalony zostanie cały proces powstawania tego jedynego w swoim rodzaju dzieła

Reklama

Dochód ze sprzedaży krążka z modlitwami ma zasilić organizacje charytatywne, którym patronuje Stolica Apostolska.

O ile udział Britney Spears i 'N Sync w tym projekcie nie jest dla nikogo zaskoczeniem, to z pewnością jest nim pojawienie się na liście zaproszonych gwiazd Tylera i Perry'ego, którzy od lat nie prowadzą życia zgodnego z przykazaniami. Ale w końcu droga do nieba dla nikogo nie jest zamknięta.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy