Reklama

Brian Mc Fadden znów zakochany?

Brian McFadden, były członek irlandzkiego boysbandu Westlife, odnalazł szczęście w miłości. Po rozwodzie z Kerry Katoną, byłą wokalistką grupy Atomic Kitten, Irlandczyk spotyka się z australijską wokalistką Deltą Goodrem. Plotkarskie media z Wysp Brytyjskich donoszą, że wspólnie spędzili romantyczne świąteczne wakacje w Republice Południowej Afryki.

Jeszcze niedawno brytyjska gazeta "Sunday Mirror" donosiła, że istnieją szanse na uratowanie małżeństwa McFaddena i Katony. Po wrześniowym rozwodzie, u byłej członkini Atomic Kitten stwierdzono ciężką depresję. Podobno później byli małżonkowie kilkakrotnie spotykali się, by spróbować uratować swój związek.

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że bezskutecznie. Ten sam "Sunday Mirror" wyśledził, że McFadden spędził 10 dni w RPA z Goodrem. Irlandczyk dołączył do australijskiej wokalistki w Kapsztadzie na "romantyczne wakacje".

Tam oboje zostali sfotografowani, gdy całowali się i przytulali do siebie. Jak na razie ich przedstawiciele "zażarcie" zaprzeczają, jakoby parę cokolwiek łączyło.

"Brian jest całkowicie oczarowany Deltą. Ona także za nim przepada. Oboje zachowują się jak zakochani nastolatkowie".

"Brian w jednej chwili gra w golfa, by za moment rzucić wszystko i całować się z Deltą" - utrzymuje jednak informator "Sunday Mirror".

Przypomnijmy, że Delta Goodrem niedawno zakończyła swój związek z tenisistą Markiem Philippoussisem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wakacje | Delta Goodrem | Brian McFadden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje