Reklama

Reklama

Borysewicz nagrywa z Kukizem!

Jan Borysewicz, gitarzysta, wokalista i główny kompozytor grupy Lady Pank, ujawnił w wywiadzie dla INTERIA.PL, że zakończył już nagrywanie płyty z Pawłem Kukizem, liderem zespołu Piersi. Ukaże się ona we wrześniu, najprawdopodobniej pod szyldem Borysewicz-Kukiz.

W studiu Buffo perkusję dogrywa jeszcze Kuba Jabłoński, grający również w Lady Pank. Skład projektu uzupełnia jeszcze basista Wojciech Pilichowski.

- My już od wielu, wielu lat planowaliśmy zrobienie czegoś z Pawłem. Nadarzyła się taka okazja, że zrobiłem muzykę ilustracyjną do filmu Olafa Lubaszenki E= mc2, który ma mieć premierę pod koniec sierpnia. Nagrałem wówczas dwie piosenki z Pawłem Kukizem, które mają promować ten film.

- To są piosenki z płyty, która ukaże się we wrześniu. Znajdzie się na niej dziesięć piosenek. Ja robię muzykę, Paweł pisze teksty i śpiewa. Grają z nami Wojtek Pilichowski i Kuba Jabłoński, czyli trzon Jana Bo. Realizatorem, z którym od lat uwielbiam pracować, jest Rafał Paczkowski. Gra też na klawiszach oraz jest realizatorem i producentem tej płyty.

Reklama

- Myślę, że płyta jest bardzo ciekawa, dlatego że nie jest to Jan Bo, nie jest to też Lady Pank. Udało mi się zrobić po prostu inne klimaty, których do tej pory jeszcze nie grałem. Paweł świetnie śpiewa, zawsze lubiłem jego głos, i pisze fajne teksty. Myślę, że to może być fajna zbitka - powiedział Jan Borysewicz w wywiadzie dla INTERIA.PL.

Przeczytaj cały wywiad z Lady Pank!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy