Reklama

Bon Jovi: Nowa narzeczona gitarzysty?

Informowaliśmy już, że Richard Sambora (47 l.), gitarzysta amerykańskiej grupy Bon Jovi, rozwodzi się z żoną Heather Locklear (45 l.), aktorką znaną przede wszystkim z serialu "Dynastia". Tymczasem w ostatni weekend, rockman spotkał się Denise Richards (35 l.), byłą żoną aktora Charlie Sheena. W restauracji pod Los Angeles spędzili urocze chwile, obejmując się i całując.

Świadkowie opowiadają, że Richards i Sambora przyjechali do restauracji "Le Cafe" osobnymi samochodami. Do środka weszli już razem. Aktorka ściskała mocno gitarzystę, który pod koniec marca złamał sobie lewą rękę. Muzyk kontuzjowaną kończynę nadal musi trzymać na temblaku.

Reklama

Niewykluczone, że Richards i Sambora zbliżyły do siebie podobne doświadczenia życiowe, bo obojgu w ostatnim czasie rozpadły się małżeństwa. Dramatyczne chwile przeżyła Denise Richards. Przypomnijmy, że aktorka w piątek, 21 kwietnia, zeznała, że jej były mąż groził jej śmiercią. Sąd zakazał Sheenowi zbliżać się do Richards na odległość mniejszą niż 90 metrów.

Ich małżeństwo rozpadło się w marcu 2005 roku, kiedy Richards była w szóstym miesiącu ciąży z drugą córką. Para zeszła się jeszcze na krótko w czerwcu, gdy na świat przyszła dziewczynka o imieniu Lola, ale wkrótce potem ogłoszono rozwód między Denise Richards a Charlie Sheenem.

W tym trudnym czasie Richards wspierała jej dobra wówczas koleżanka ... Heather Locklear. Wygląda na to, że obecnie bliższy jest jej nadal aktualny mąż, czyli Richie Sambora. Przedstawiciele muzyka jeszcze nie skomentowali doniesień o romansie z Denise Richards.

Zobacz teledyski Bon Jovi na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bon Jovi | charlie | gitarzyści | gitarzysta | narzeczona | Richie Sambora

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje