Reklama

Bon Jovi: Gitarzysta do wzięcia

W ostatnim czasie plotkarskie media z Ameryki chętnie rozpisują się o życiu uczuciowym Richiego Sambory (47 l.), gitarzysty grupy Bon Jovi. Związane to jest z jego rozwodem z aktorką Heather Locklear (45 l.) i domniemanym romansie z Denise Richards (35 l.), byłą dziewczyną Bonda z filmu "Świat to za mało". Jednak sam gitarzysta powiedział, że jest obecnie "do wzięcia i gotowy do imprezowania".

Przypomnijmy w skrócie doniesienia amerykańskich mediów. Na początku lutego ogłoszono, że Sambora i Locklear rozwodzą się. Dwa miesiące później rockman pojawił się z Denise Richards, publicznie ją całując i nie ukrywając, że stanowią parę.

Reklama

Co ciekawe, do niedawna Richards, obecnie w trakcie rozwodu z aktorem Charlie Sheenem, była jedną z najbliższych przyjaciółek Heather Locklear.

Według najnowszej plotki, gitarzysta wziął się ostro do działania i Denise Richards spodziewa się ich wspólnego dziecka.

"Ona nie jest w ciąży! Myślę, że te pogłoski są śmieszne" - skomentowała Michelle McLaughlin, siostra Denise Richards.

Z kolei sam Richie Sambora podczas koncertu w niemieckim Dusseldorfie ogłosił, że jest do wzięcia.

"Powiedzcie wszystkim moim fankom, że jestem gotowy do imprezowania" - powiedział gitarzysta.

Sambora ma z Heather Locklear 8,5-letnią córkę Avę. Z kolei Richards i Sheen mają dwie córki - Sam (2 l.) i 10-miesięczną Lolę.

Zobacz teledyski Bon Jovi na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bon Jovi | gitarzyści | Richie Sambora | gitarzysta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje