Reklama

​Bobby Brown wyrzucił nagą Janet Jackson z pokoju

W wydanych ostatnio wspomnieniach, Bobby Brown ujawnił szczegóły swoich romansów z Madonną i Janet Jackson.

Biografia Bobby'ego Browna obfituje w pikantne szczegóły

Miały one miejsce zanim w 1989 roku poznał Whitney Houston, która trzy lata później została jego żoną. W książce "Every Little Step" (tak samo zatytułowany jest jeden z jego największych przebojów) wspomina namiętną noc z Janet Jackson, która nie skończyła się dobrze.

Reklama

W niedawno udzielonym wywiadzie telewizyjnym nie był już jednak tak otwarty. Przyznał, że był zauroczony w siostrze Michaela Jacksona. Wieczór we dwoje zakończył się spotkaniem w jego apartamencie, z którego Janet została wyrzucona. Zapytany o więcej szczegółów, powiedział Access Hollywood, że czuł się zraniony i dlatego tak się zachował.

Ciężarna Janet Jackson jeszcze nie odniosła się do książkowych rewelacji Browna, a Madonna nie potwierdziła plotki o domniemanym romansie.

W książce Bobby Brown stwierdził, że szybko doszedł do wniosku, iż związek z Madonną nie był dobrym pomysłem. "Była zbyt zaborcza" - tłumaczy.

Wspomina też, że to Whitney Houston jako pierwsza okazała nim zainteresowanie, kiedy podczas jednej z gal, siedziała w rzędzie za nim i nieustannie go szturchała podczas rozmowy z CeCe Winans.

Burzliwe małżeństwo z Whitney (media donosiły o przemocy domowej, niewierności pary i uzależnieniu od narkotyków) zakończyło się rozwodem w 2007 r.

Sprawdź tekst piosenki "Every Little Step" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bobby Brown

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje