Reklama

Blue Cafe: Wokalistka z telewizji

Następczyni Tatiany Okupnik w grupie Blue Cafe zostanie wyłoniona spośród uczestniczek telewizyjnego programu "Szansa na sukces". Jej nazwisko poznamy w Nowy Rok, 1 stycznia 2006 roku.

W programie "Szansa na sukces" wystąpi osiem wokalistek, wybranych przez zespół podczas dwuetapowego castingu.

Reklama

- Zgłosiło się ponad 500 osób. Wolałabym nie ujawniać tej finałowej grupy, zresztą nie są to osoby znane szerszej publiczności - powiedziała w rozmowie z INTERIA.PL Kamila Sowińska, menedżerka Blue Cafe.

- To znakomite dziewczyny. Było bardzo trudno wybrać - dodał Rurak-Sokal.

Przypomnijmy, że do rozstania Okupnik z Blue Cafe doszło na początku września, na skutek konfliktu z gitarzystą i liderem Pawłem Rurakiem-Sokalem.

Jednak w ramach wcześniej zaplanowanych zobowiązań, wokalistka pozostaje w koncertowym składzie do końca roku. Jej pożegnalny występ odbędzie się w Sylwestra we Wrocławiu. Tatiana napisze też teksty na trzecią płytę zespołu, która ma ukazać się wiosną 2006 roku.

W mediach od jakiegoś czasu pojawiają się nazwiska kandydatek (m.in. Dominika Gawęda, finalistka trzeciej edycji programu "Droga do gwiazd" czy Paulina Ignasiak, laureatka "Szansy na sukces", znana także z pierwszego "Idola").

- Tych doniesień nie mogę potwierdzić, ani zaprzeczyć - powiedziała nam menedżerka Blue Cafe.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Blue Cafe | telewizji | wokalistka | Tatiana Okupnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje