Reklama

Reklama

Blue Cafe: Coś więcej niż praca?

Muzycy zespołu Blue Cafe spędzili miniony weekend (4-5 lutego) w Zakopanem. Byli gośćmi specjalnymi Olimpiady RMF FM. Jak podaje "Super Express" Paweł Rurak-Sokal (44 l.) i nowa wokalistka zespołu Dominika Gawęda (20 l.) podczas pobytu w zimowej stolicy Polski niemal się ze sobą nie rozstawali.

Trzymali się razem i najwyraźniej byli ze swojego towarzystwa bardzo zadowoleni. Obserwując ich można było odnieść wrażenie, że łączy ich coś więcej niż praca.

Było to tym dziwniejsze, że przecież znają się od niedawna. Poznali się w listopadzie, gdy podczas "Szansy na sukces" zapadła decyzja, że to Dominika zastąpi poprzednią wokalistkę grupy, Tatianę Okupnik (27 l.).

Paweł i Dominika w Zakopanem spędzili większość czasu tylko we dwoje. Baraszkowali razem na śniegu i śmiali się głośno. Potem udali się na spacer na Krupówki. Tu wspólnie wybrali i kupili obraz od ulicznego sprzedawcy. Przy stoisku z serami zrobionymi przez górali Paweł karmił Dominikę, a dziewczyna wyglądała na bardzo szczęśliwą.

Reklama

Wstąpili też do restauracji, by napić się gorącej herbaty. Tam pozowali do zdjęć, przytulając się do siebie.

Dominika zaskoczyła też wszystkich, gdy na spotkaniu z fanami nie chciała odpowiedzieć na pytanie, czy ma chłopaka. Niektórzy zaczęli nawet szeptać, że nie chce się przyznać, że żywi ciepłe uczucia do Pawła. Tym bardziej że wszyscy, którzy ich spotkali w Zakopanem, musieli przyznać, że stanowią piękną parę.

Oficjalnie jednak nikt z zespołu nie chce przyznać, że Dominikę coś łączy z Pawłem.

"Oni rzeczywiście się lubią i świetnie dogadują, jest między nimi nić porozumienia, ale jedynie zawodowego, nie są parą" - zapewnia Kamila Sowińska, menedżerka zespołu.

Nie tak dawno informowano, że lider Blue Cafe mieszka razem z Moniką Kuszyńską, 25-letnią wokalistką grupy Varius Manx.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL