Reklama

Reklama

Blog 27: Ala odeszła, zespół gra dalej

Grupa Blog 27 przestała istnieć w starym składzie. Potwierdziły się informacje, że odeszła Alicja Boratyn (14 lat). Mimo to zespół będzie nadal grać. Tworzy go teraz Tola Szlagowska (14 lat), muzycy i dwie tancerki.

"Czasami w życiu tak jest, że coś się kończy. Szanuję jej decyzję, bo uważam, że każdy powinien decydować sam o sobie" - komentuje odejście koleżanki Tola.

"Jednak nie zmienia to planów zespołu" - dodaje.

"Przeżyłam z Blog27 mnóstwo dla mnie ważnych chwil. Było to dla mnie ogromne doświadczenie i duża nauka. Poznałam wielu fajnych ludzi i zobaczyłam wiele ciekawych miejsc. Jednym słowem same korzyści" - mówi z kolei Ala.

"Możecie pomyśleć, że zwariowałam odchodząc w takim momencie: sukces w Japonii, nominacja do MTV EMA, płyta się wszędzie dobrze sprzedaje - oczywiście same przyjemności".

Reklama

"Mimo tego, że z Tolą urodziłyśmy się tego samego dnia, różnimy się całkowicie. To dotyczy też mojego wyobrażenia o drodze do sukcesu. Ciężka praca, oczywiście, ale przede wszystkim w miłej atmosferze, bez niepotrzebnych ciśnień i wśród przyjaciół i oczywiście nie za wszelką cenę".

"Ja chcę po prostu cieszyć się z tego co robię. Ten zespół to przede wszystkim realizowanie ambicji Toli i droga do jej sukcesu. Dla mnie tam nie ma miejsca. Sama chce o tym decydować o tym jak się ubiorę, uczeszę czy jaką piosenkę zaśpiewam".

Ala nie zamierza całkowicie zrywać z muzyką.

"Od stycznia zaczynam próby z moim nowym zespołem" - zdradza była już wokalistka Blog 27.

Zobacz teledyski Blog 27 na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: blog | Ala | Blog 27

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy