Reklama

Black Label Society w Polsce!

Formacja Black Label Society po raz pierwszy zagra w naszym kraju. Grupa dowodzona przez Zakka Wylde'a, gitarzystę znanego z zespołu Ozzy'ego Osbourne'a, wystąpi 14 czerwca w warszawskiej "Stodole".

W poniedziałek, 7 marca, do sklepów trafiła ostatnia produkcja Black Label Society, zatytułowana "Mafia". W sieci znalazł się już teledysk do promującego ją singla "Suicide Messiah".

W muzyce BLS można odnaleźć silne wpływy twórczości Ozzy'ego Osbourne'a, gitarowego hard rocka i rocka z południa Stanów Zjednoczonych.

- Ozzy Osbourne to mój ulubiony wykonawca wszech czasów. Dlatego porównanie mnie do niego jest olbrzymim komplementem - mówił w niedawnym wywiadzie dla INTERIA.PL Zakk Wylde.

Bardzo ceniony gitarzysta (wielokrotnie nagradzany przez fachowe magazyny typu "Guitar World") w rozmowie z nami nie wykluczył, że pojawi się w Polsce. Po krótkim czasie okazało się, że nie trzeba będzie wybierać się do Wielkiej Brytanii lub Skandynawii by zobaczyć Black Label Society na żywo. Wystarczy zameldować się 14 czerwca pod warszawską "Stodołą" z biletem w ręku.

Reklama

W skład BLS obok lidera wchodzą także Nick Catanese (gitara), James Lomenzo (bas) i Craig Nunenmacher (perkusja).

Przeczytaj cały wywiad z Zakkiem Wyldem z Black Label Society.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Black Label Society | 14 czerwca | Black

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy