Reklama

Beyonce urodzi już w grudniu?

Amerykańska wokalistka zostanie mamą najprawdopodobniej jeszcze w starym roku. W internecie pojawił się materiał wideo z września, na którym Beyonce mówi, że jest w szóstym miesiącu ciąży.

Piosenkarka wcześniej twierdziła, że razem z mężem Jayem-Z powitają na świecie swoje pierwsze dziecko w lutym 2012 roku. Do mediów dotarł jednak film, który wskazuje na to, że może to stać się już w grudniu.

Reklama

Na nagraniu ukazującym kulisy pracy nad teledyskiem do nowego singla Beyonce "Countdown" znalazła się scena, w której wokalistka trzyma w ręce wydanie gazety "New Yor Daily News" z tytułem "Oh, baby" (ang. niemowlę) na pierwszej stronie.

"Hej, jest 23 września. Oh baby! Oh baby! Oh baby! To dzisiejsza okładka tej gazety" - mówi gwiazda.

"Obecnie kręcimy klip do piosenki 'Countdown' i jestem w szóstym miesiącu ciąży. Udaję, że mój brzuch wygląda na płaski w obcisłym kombinezonie, który mam na sobie. Na szczęście z przodu tego tak nie widać, ale kiedy staję bokiem... Oh baby!" - dodaje.

30-letnia Beyonce niedawno wyznała, że nie boi się nadchodzącego nowego etapu w swoim życiu.

"Nie zamartwiam się. Wiem, że to wszystko dzieje się we właściwym czasie. Czuję, że wyszłam za mąż w odpowiednim momencie, a teraz będziemy mieli dziecko w dobrej chwili. Z niczym się nie spieszyliśmy i teraz wszystko przychodzi nam naturalnie" - oznajmiła gwiazda.

Zobacz teledyski Beyonce na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: beyonce | ciąża | dziecko | poród | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje