Reklama

Reklama

Beyonce doczekała się rzeźby. Zobacz z czego!

​Na początku kwietnia w Stratford, we wschodnim Londynie, odbyły się zawody w rzeźbieniu z sera. Jedna z uczestniczek konkursu wykonała 40-kilogramową podobiznę... ciężarnej Beyonce.

Jak Beyonce zareaguje na przedstawiająca ją rzeźbę?

Jacqui Kelly jest profesjonalnym cukiernikiem. Podczas weekendowych zawodów w rzeźbieniu z sera kobieta postanowiła wykonać podobiznę Beyonce. Zajęło jej to 36 godzin. 

Za wzór kobiecie posłużyło zdjęcie, które amerykańska wokalistka udostępniła na Instagramie 1 lutego. Fotografia przedstawia ciężarną Beyonce, która w ten sposób publicznie ogłosiła, że spodziewa się bliźniąt.

"Chcielibyśmy podzielić się naszą miłością i naszym szczęściem. Zostaliśmy błogosławieni dwa razy. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwóch nowych członków i dziękujemy za wszystkie dobre życzenia" - napisała na Instagramie gwiazda, pokazując przy okazji ciążowy brzuszek.

Reklama

Zdjęcie stało się najpopularniejszą fotografią w serwisie - obecnie ma 10,8 mln polubień. Poprzedni rekord, który ustanowiła Selena Gomez zdjęciem z 25 czerwca 2016 roku, wynosił 6,3 mln polubień. Beyonce obserwuje na Instagramie ponad 98,7 mln użytkowników.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: beyonce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje