Reklama

Behemoth: Nowa płyta i DVD

Jak poinformował Nergal, fani Behemoth mogą w tym roku doczekać się premiery dwóch wydawnictw zespołu, nowej płyty studyjnej i DVD. Album ma już roboczy tytuł - "Demigod". W Polsce wyda go Mystic Production.

Nowa płyta Behemoth zostanie nagrana przez Nergala (gitary i wokale), Inferno (perkusja) i Setha (czyli Oriona znanego z Vesanii i Neolithic, gitara basowa).

Reklama

"Bardzo podobają mi się nowe kawałki. Właśnie zaczęliśmy nad nimi pracować i rozwijać pomysły, nad którymi pracowałem w ostatnich kilku miesiącach. Nowy materiał wyprzedzi to, co zrobiliśmy do tej pory. Nigdy wcześniej nie osiągnęliśmy takiego poziomu intensywności" - zapowiada Nergal.

"Roboczy tytuł naszej siódmej płyty to Demigod i to już powinno wam wiele powiedzieć o tym, jak materiał będzie brzmieć. Nie ma wątpliwości, że to będzie najbardziej miażdżąca, najbardziej techniczna płyta, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Nowe riffy po prostu ze mnie wypływają, a atmosfera pracy jest doskonała" - dodał lider Behemoth.

W najbliższych kilku miesiącach powinny zakończyć się też prace nad pierwszym oficjalnym DVD zespołu. Jest bardzo możliwe, że to wydawnictwo ukaże się jeszcze w 2004 roku.

"Mamy wiele godzin materiału, dwa profesjonalnie zarejestrowane koncerty, wideoklipy i tony innych naprawdę ekstremalnych rzeczy. Jakościowo będzie to naprawdę wspaniałe DVD, autoryzowane przez zespół. Nic w stylu gównianego The Art Of Rebellion, które uznajemy za bootleg" - powiedział Nergal.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adam Nergal Darski | DVD | Behemoth | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje