Reklama

Reklama

Bebe Rexha zapowiada nową muzykę i wraca do starego koloru włosów

Bebe Rexha podzieliła się z fanami nowymi informacji na temat jej nowej muzyki. To jednak nie wszystko wokalistka zdecydowała, że wróci do swojego starego koloru włosów.

Bebe Rexha zdradzia plany na przyszłość

Bebe Rexha w ostatnich miesiąca wystawiła fanów na sporą próbę. Jej ostatni utwór - "You Can’t Stop The Girl" (zobacz klip!) - nagrany do filmu "Czarownica 2" ukazał się we wrześniu 2019 roku. W zeszłym roku artystka zaprezentowała jeszcze dwa utwory - "Last Hurrah" (sprawdź!) i "Harder" (posłuchaj!) nagrany z Jax Jones.

Reklama

Na nowy album wokalistki jej fani czekają jeszcze dłużej. Jej oficjalny debiut miał premierę w czerwcu 2018 roku. Rexha zdecydowała się zabrać głos i wyjaśnić, dlaczego od pewnego czasu nie słychać, aby nad czymkolwiek pracowała.

"Wiem, że moi fani są sfrustrowani, bo chcą nowej muzyki. Obiecuję wam, że wraz z moimi ludźmi pracujemy ciężej niż zwykle. Każdego dnia, każdego tygodnia. Nie zatrzymaliśmy się. To będzie najlepszy projekt, nad jakim kiedykolwiek pracowałam i mój ulubiony album. Nie mogę się doczekać, aż w końcu go usłyszycie. Uznaliśmy jednak, że nie to nie jest dobry czas, aby wypuścić płytę. W momencie, gdy sytuacja na świecie się uspokoi, wypuścimy wszystko. Czekamy na odpowiedni moment. Przyrzekam, że warto czekać" - napisała na Instagramie.

Przy okazji wokalistka wrzuciła też nagranie, w którym zdecydowała się wrócić do swojego naturalnego koloru włosów. "Ciemne włosy wracają do łask. Co sądzicie? Ja nie wiem" - napisała. Filmik zdobył ponad pół miliona poubień.

Wokalistka postawiła na blond na początku swojej kariery solowej, czyli od singla "No Broken Hearts" (zobacz klip!). Ostatni raz jako brunetkę można było oglądać ją w teledysku G-Eazy’ego "My, Myself & I" (sprawdź!).

Rexha od początku swojej kariery promuje wśród swoich fanów akceptację dla własnego ciała. Wokalistka wielokrotnie wypowiadała się w tej kwestii, twierdząc, że osoby z branży muzycznej zmuszały ją do tego, aby schudła.

Gwiazda o albańskich korzeniach pisała też w tamtym czasie o tym, że nie retuszuje swoich zdjęć w sieci. Wokalistka dementowała też plotki na temat swoich operacji plastycznych. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy