Reklama

Reklama

Beata Kozidrak znów jest zakochana! "Nie będę się z nim afiszować"

W najnowszym wywiadzie Beata Kozidrak przyznała, że jej serce znów jest zajęte. Przypomnijmy, że wokalistka grupy Bajm rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem, wieloletnim menedżerem tego zespołu.

W najnowszym wywiadzie Beata Kozidrak przyznała, że jej serce znów jest zajęte. Przypomnijmy, że wokalistka grupy Bajm rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem, wieloletnim menedżerem tego zespołu.
Beata Kozidrak znów jest zakochana /AKPA

Grupa Bajm powstała w 1978 roku w Lublinie, nazwę tworząc z pierwszych liter imion założycieli - wokalistki Beaty Kozidrak (sprawdź!), wokalistów Andrzeja PietrasaJarosława Kozidraka (brat Beaty) oraz gitarzysty Marka Winiarskiego. Andrzej Pietras opuścił zespół w 1988 r., by skupić się na roli menedżera i producenta, prywatnie przez lata pozostając mężem Beaty Kozidrak.

Reklama

Po wielu latach Kozidrak rozwiodła się z Pietrasem, a o sprawie wielokrotnie pisały plotkarskie media. Ostatecznie i tak Pietras pojawiał się u boku byłej żony wspierając ją w przygotowaniach do jubileuszowej trasy z okazji 40-lecia Bajmu.

Teraz wyszło na jaw, że Beata Kozidrak ponownie jest zakochana.

"Nie ukrywam go! Po prostu nie będę się z nim afiszować. Nie wszyscy chcą się pokazywać na ściance. Zresztą wystarczy, że jedno z nas jest osobą publiczną, drugie nie musi. Życie znanej osoby nie jest takie łatwe, bo ludzie stoją bez przerwy pod twoim domem, czatują tam, żądni emocji. A miłość to... jest miłość!" - powiedziała wokalistka w "Twoim Imperium".

Przypomnijmy, że w sierpniu 2018 r. odbyła się premiera dwupłytowej składanki grupy Bajm "Best of 1978-2018".

Jesienią 2018 r. zespół ruszył w jubileuszową trasę "Płynie w nas gorąca krew" (to tytuł singla z płyty "Chroń mnie" z 1986 roku, posłuchaj!).


Po zaledwie kilku miesiącach z piosenką "Piechotą do lata" (posłuchaj!) zespół zakwalifikował się do Konkursu Debiuty na Festiwalu w Opolu, zajmując tam drugie miejsce. Bajm błyskawicznie wyrósł na gwiazdę polskiej piosenki, co potwierdziły wczesne przeboje "W drodze do jej serca" (sprawdź!) i "Co mi Panie dasz" (posłuchaj!).

Wydany w 1983 r. debiutancki album zatytułowany po prostu "Bajm" rozszedł się w ponad półmilionowym nakładzie, a status przebojów zdobyły także "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Nie ma wody na pustyni" i "Różowa kula".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama