Reklama

B. Spears: Zakupy dla dziecka?

Britney Spears widziana była podczas zakupów w sklepie z akcesoriami dla dzieci. Ten fakt spowodował kolejną lawinę plotek na temat rzekomej ciąży piosenkarki. Informację tą potwierdziła ponoć sama gwiazdeczka w rozmowie z współpracownikami.

Piosenkarka przyznała ponoć, że jest w dziewiątym tygodniu ciąży. A jej wizyta w modnym sklepie z akcesoriami dla niemowlaków, "Babystyle" w centrum Los Angeles, tylko potwierdza krążące plotki.

Również w rozmowie z pracownikami "Babystyle" przyznała, że jest mniej więcej w drugim miesiącu ciąży. Jednak wciąż nie ukazało się oficjalne oświadczenie Britney Spears w tej sprawie, dlatego fani piosenkarki powinni traktować te wiadomości z rezerwą.

Britney Spears wielokrotnie w wywiadach przyznawała, że nie może się doczekać chwili, kiedy urodzi dziecko swojemu mężowi, Kevinowi Federline'owi. 22-letnia gwiazda napisała również w liście skierowanym do fanów, że podziwia swoją matkę, która urodziła ją będąc w młodym wieku.

Reklama

"Czuje się z nią związana także z tego powodu, że była młodą matką. Niektórzy uważają, że aby urodzić dziecko, trzeba być w pełni dojrzałym. Chciałabym już tego doświadczyć. Nie mogę się doczekać" - czytamy w liście Spears.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: piosenkarki | Britney Spears | zakupy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy