Reklama

B. Spears: Magia miłości

Po potwierdzeniu informacji o rychłym ślubie Britney Spears (22 l.) z Kevinem Federlinem (26 l.), gwiazda pop chętnie dzieli się wiadomościami o swoim związku. Początki ich znajomości sięgają 2000 roku, ale dopiero niedawno zostali parą.

W wywiadzie dla magazynu "People Weekly" Spears twierdzi, że w osobie Federline'a znalazła swojego "księcia", choć przez cztery lata myślała o nim, zanim doszło do nawiązania bliższych kontaktów.

Reklama

Spears i Federline poznali się podczas trasy w 2000 roku. Narzeczony gwiazdy tańczył wtedy dla popowej grupy LFO, która otwierała koncerty Britney. Dopiero po spotkaniu w klubie "Joseph's" w Los Angeles w kwietniu tego roku okazało się, że mają się ku sobie.

"Zawsze siedzę przy tym samym stoliku, w rogu sali. Dzięki temu mogę wszystko widzieć. I wtedy zobaczyłam jego" - wyjawia Spears "People Weekly".

"Myśl o chłopaku była ostatnią, która mi mogła przyjść do głowy, ale on był jak magnes. Czułam, jak mnie przyciąga do siebie. To było poza moją kontrolą" - zdradza kulisy poznania z Kevinem panna Britney.

Ślub Spears z Federlinem ma się odbyć w listopadzie tego roku.

Tymczasem aktorka Shar Jackson, która ma 2-letnią córkę Kori z Kevinem, w lipcu ma urodzić mu kolejne dziecko, prawdopodobnie synka. W rozmowie z magazynem "US Weekly" przyznała, że jest gotowa przyjąć Britney, jako członka powiększonej rodziny.

"Chcę się spotkać z tym dzieckiem" - wyjawiła w odpowiedzi Spears.

Gwiazda pop powiedziała również, że kocha dzieci i chciałaby mieć swoje. W wywiadzie wspomniała o "czwórce lub piątce", ale zaprzeczyła pogłoskom, jakoby zaręczyny z Kevinem były spowodowane jej ciążą.

Shar Jackson z kolei dodała, że Federline powinien bardziej przyłożyć się do roli ojca ich wspólnych dzieci.

"Widział się z Kori dzień przed Dniem Ojca, ale jest wiele obowiązków rodzicielskich, których nie wypełnia" - twierdzi Shar Jackson.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | britney | people | Michael Jackson | magia | gwiazda pop | spears

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje