Reklama

B. McFadden: Walka o dzieci?

Od rozwodu Briana McFaddena z Kerry Katoną minęło blisko pół roku, tymczasem wygląda na to, że byli już małżonkowie nie mogą o sobie zapomnieć. Niestety, tym razem chodzi o dwójkę ich dzieci, a właściwie o prawo do opieki nad nimi. Takie informacje pochodzą ze źródeł zbliżonych do rodziny McFaddena, jednak sam wokalista zdecydowanie się od nich odcina.

Po rozwodzie we wrześniu 2004 roku McFadden, były wokalista boysbandu Westlife, zapowiadał, że nie pozwoli, by doszło do sądowej bitwy o prawo do opieki nad swoimi córkami - 3-letnią Molly i Lilly Sue, która liczy sobie nieco ponad rok.

Reklama

Jednak podobno rodzice Irlandczyka, Brendan i Mairead, doradzili mu już szukanie opiekunki dla dziewczynek, które obecnie mieszkają ze swoją matką, Kerry Katoną, byłą wokalistką grupy Atomic Kitten, w angielskim Cheshire.

"Chociaż rodzina dobrze życzy Kerry, to jednak Brian jest na pierwszym miejscu. Dla nich najważniejsi są właśnie Brian oraz Molly i Lilly Sue" - twierdzi dobry znajomy McFaddena.

"Jego rodzice utrzymują też, że Brian i Kerry zbyt się pospieszyli z macierzyństwem. Uważają, że dziewczynkom byłoby lepiej z Brianem" - dodaje przyjaciel byłego wokalisty Westlife.

"Nigdy nie zamierzałem walczyć o opiekę nad dziećmi. Nawet nie wiem, skąd się biorą tego typu opowieści. To jakieś bzdury, które jedynie denerwują wszystkich zaangażowanych w tą sprawę" - odpowiada McFadden.

"Kerry i ja zawsze powtarzaliśmy, że dzieci zostaną przy niej. Oboje jesteśmy z takiego obrotu sprawy zadowoleni, i nie zamierzam tego zmieniać" - tłumaczy wokalista.

Dodajmy, że obecnie McFadden związany jest z inną piosenkarką, Australijką Deltą Goodrem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: NAD | wokalista | kerry | Brian McFadden | Kerry Katona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje