Reklama

B. McFadden: "Poznaj moje dzieci"

Znajomość Briana McFaddena, byłego wokalisty boysbandu Westlife, z australijską piosenkarką Deltą Goodrem, ma osiągnąć kolejny etap. Tak przynajmniej planuje sam McFadden, który zapowiedział, że przedstawi swojej wybrance serca członków rodziny, w tym dwójkę dzieci, 3-letnią Molly i zaledwie roczną Lilly Sue.

Szkopuł w tym, że nie wiadomo, jak na to zareaguje ich matka - Kerry Katona, wokalistka znana niegdyś z grupy Atomic Kitten. We wrześniu ubiegłego roku doszło do jej rozwodu z McFaddenem, co przypłaciła załamaniem nerwowym i depresją.

Reklama

Choć od oficjalnego rozstania wkrótce minie pół roku, widać, że jeszcze nie może się z tym wszystkim pogodzić.

Ostatnio pojawiły się informacje, że McFadden zdradzał Kerry z obecną partnerką Deltą Goodrem. Sam wokalista gorąco zaprzecza, twierdząc, że ich związek rozpoczął się dopiero pod koniec 2004 roku, czyli w kilka miesięcy po rozwodzie.

Jednak wciąż relacje między byłymi małżonkami są napięte.

Irlandczyk planuje, że w styczniu zaprezentuje Goodrem swoją rodzinę, gdy wokalistka przyjedzie do jego ojczyzny, gdzie mają wspólnie nagrywać program dla telewizji.

"Delta jeszcze nie poznała dzieci. Nawet nie zna mojej rodziny. Spotkała jedynie moich znajomych, gdy byliśmy na wakacjach [z okazji świąt Bożego Narodzenia]. Mam nadzieję, że teraz to nadrobimy" - mówi Brian McFadden.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Brian McFadden | Delta Goodrem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje