Reklama

Avril Lavigne powróci z nowym albumem w 2017 roku

​Avril Lavigne, która uporała się z poważną chorobą, zapowiada wydanie nowego albumu w 2017 roku

Avril Lavigne powraca

Kanadyjska wokalistka Avril Lavigne w grudniu 2014 roku zachorowała na boreliozę, zakaźną chorobę przenoszoną przez kleszcze.

Reklama

"Nie mogłam jeść, nie miałam na nic siły, moi przyjaciele pytali, co mi jest. Nie wiedziałam. Nie zdawałam sobie sprawy, że ukąszenie może spowodować coś takiego - opowiadała w jednym z wywiadów Avril Lavigne i dodała - Przez pięć miesięcy byłam przykuta do łóżka. Czułam się, jakbym nie mogła oddychać, mówić, poruszać się. Myślałam, że umieram".

W lipcu 2015 roku po raz pierwszy od roku Lavigne wystąpiła publicznie. Zaśpiewała swoją piosenkę "Fly" na ceremonii otwarcia Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2015 w Los Angeles.

Ostatnia płyta Avril Lavigne ukazała się w 2013 roku. Wokalistka zapowiedziała na swoim Instagramie, że w 2017 roku planuje wydać kolejny album i wrócić na scenę.

W wiadomości opublikowanej na profilu Lavigne podziękowała swoim fanom za cierpliwość i wsparcie, jakie okazali jej w trudnym czasie. 

"Cieszę się, że mogę ogłosić, iż pracuję obecnie nad nową muzyką i w 2017 roku wydam nowy album. Nie mogę się doczekać, aż się otworzę i podzielę moim sercem z wami!" - napisała Kanadyjka. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Avril Lavigne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje