Reklama

Aura niełaskawa dla Radiohead

Ulewne deszcze sprawiły, że brytyjska grupa Radiohead została zmuszona do odwołania środowego koncertu na południu Francji. Thom Yorke, wokalista i gitarzysta grupy, przeprosił za to fanów na jej oficjalnej stronie internetowej.

"Było zbyt niebezpiecznie. Grzmiało przez cały czas i padał deszcz. Proszę, przeproście w moim imieniu wszystkich, którzy przebyli długą drogę, aby nas zobaczyć" - napisał Yorke. Niewiele brakowało, by zespół musiał odwołać także swój pierwszy koncert we Francji. We wtorek w Arles aura była jednak łaskawa dla muzyków i fanów. Kiedy tylko przestało padać, Radiohead wyszli na scenę i zagrali, w zgodnej opinii uczestników, znakomicie.

Reklama

Pierwsza pod dwóch latach trasa zespołu wzbudza wielkie zainteresowanie. Powodem jest zarówno znakomita dyspozycja grupy na koncertach, jak i włączenie do repertuaru aż siedmiu nowych utworów które mają ukazać się na nowej płycie w październiku.

Z Francji grupa przeniesie się do Hiszpanii. Przed występami na Wyspach Brytyjskich odwiedzi jeszcze Grecję, Włochy i ponownie Francję.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ulewne deszcze | aura | Radiohead

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje