Reklama

Atomic Kitten w sądzie

Członkinie brytyjskiej grupy Atomic Kitten będą musiały wkrótce pojawić się w sądzie. Proces wytoczył im Andy McCluskey, autor ich wielu piosenek, którego niedawno zwolniły. Powodem całego zamieszania oczywiście są pieniądze.

Andy McCluskey i jego kolega Stuart Kershaw tak na prawdę ocalili karierę grupy Atomic Kitten. W sytuacji, kiedy zespół miał już stracić kontrakt z wytwórnią, napisali oni piosenkę "Whole Again", która podbiła listy przebojów.

Reklama

Dziewczęta, które już mają znacznie mocniejszą pozycję na rynku muzycznym, zaczęły domagać się od McCluskey'a i jego firmy Engine większego procentu od sprzedaży singli i albumu. Ten jednak nie zgodził się na taki układ i wokalistki zrezygnowały z jego usług. Kompozytorzy twierdzą, iż procedura zerwania współpracy złamała postanowienia zawarte w kontrakcie.

"Nie dogadaliśmy się w kwestiach finansowych i zwolniły nas, nie przestrzegając przy tym żadnych zasad. Musimy upomnieć się o sprawiedliwość. Naprawdę bardzo dobrze nam się razem pracowało i żałuję, że wszystko kończy się właśnie w ten sposób" - powiedział Andy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Atomic Kitten | sady | Andy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje