Reklama

Atomic Kitten niepokonane

Członkinie brytyjskiej grupy Atomic Kitten po raz trzeci z rzędu mogą cieszyć się z faktu, iż ich wersja piosenki "The Tide Is High" uplasowała się na szczycie najchętniej kupowanych singli na Wyspach Brytyjskich. Radość z sukcesu jest tym większa, najnowszy album tria także znalazł się na czele listy najpopularniejszych płyt, a ponadto w zeszłym tygodniu na rynku pojawiło się kilka interesujących nowości. Żadna z nich nie zdołała jednak pokonać Atomic Kitten. Grupa Liberty X uplasowała się z utworem "Got To Have Your Love" na miejscu drugim, a na trzecią trafiła nowa wersja "Papa Don't Preach" Madonny, w wykonaniu Kelly Osbourne, córki słynnego Ozzy'ego.

Pozycje czwarta, piąta i szósta to kolejne nowości - Scooter i "Nessaja", Ronan Keating z piosenką "I Love It When We Do" oraz "When I Lost You" Sarah Whatmore. Na siódmą spadły za to dziewczęta z tria Sugarbabes i ich przebój "Round Round".

Reklama

Miejsce ósme przypadło tym razem kompozycji "Fantasy" sióstr Natalie i Nicole Appleton. Na dziewiątym znalazła się grupa Truth Hurts z "Addictive", a pierwszą dziesiątkę zamyka debiutująca w zestawieniu piosenka "Walk On Water" zespołu Milk Inc.

Wśród nowości, którym nie udało się przebić do Top 10, warto zwrócić jeszcze uwagę na piosenki: "Nothin'" w wykonaniu Nore, rapera, którzy szerzej znany jest pod pseudonimem Noreaga (11. pozycja) oraz "Why'd You Lie To Me" Anastacii (25. miejsce).

W zestawieniu najpopularniejszych na Wyspach albumów mamy nowego lidera. Na szczycie pojawiła się ze swoją najnowszą płytą "Feels So Good" grupa Atomic Kitten! Jenny Forst i jej koleżanki na długo zapamiętają chyba to notowanie listy przebojów.

Na miejsce drugie zostali zepchnięci tym samym Coldplay i ich "A Rush Of Blood To Head". Trzecie przypadło za to kolejnej nowości, albumowi "Intergalactic Sonic 7s" grupy Ash. Na pozycji czwartej znalazł się Enrique Iglesias i jego "Escape", a piątą lokatę sprzed tygodnia utrzymała Pink z płytą "Misundaztood".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Atomic Kitten | Liberty X | piosenki | nowości | Kelly Osbourne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje