Reklama

Ariana Grande: Wykonywanie niektórych utworów jest "piekłem"

Ariana Grande ostatnio bardzo zaniepokoiła swoich fanów pokazując im skan swojego mózgu i pisząc o zespole stresu pourazowego, na który cierpli. Teraz wokalistka na swoim Twitterze napisała, że rozważa zmienianie utworów na koncertach w ramach światowej trasy "Sweetener World Tour", gdyż wykonywanie niektórych z osobistych piosenek jest dla niej piekłem.

Ariana Grande ostatnio bardzo zaniepokoiła swoich fanów pokazując im skan swojego mózgu i pisząc o zespole stresu pourazowego, na który cierpli. Teraz wokalistka na swoim Twitterze napisała, że rozważa zmienianie utworów na koncertach w ramach światowej trasy "Sweetener World Tour", gdyż wykonywanie niektórych z osobistych piosenek jest dla niej piekłem.
Fani martwią się o stan zdrowia Ariany Grande /Kevin Mazur /Getty Images

Kiedy Ariana Grande rozpoczęła swoją międzynarodową trasę koncertową "Sweetener World Tour" oznajmiła, że nie będzie śpiewać takich piosenek, jak "Ghostin" (posłuchaj!) czy "Imagine" (sprawdź!).

Jak zdradziła, powodem takiej decyzji był fakt, że są one zbyt ciężkie, gdyż związane z jej nieudanymi związkami.

Reklama

Jednym z jej chłopaków był nieżyjący już raper Mac Miller, którego śmierć bardzo ją dotknęła, drugim ze związków, o których mowa, była relacja z Pete'em Davidsonem, z którym wokalistka była zaręczona.

Nie były to jedyne osobiste i emocjonalne piosenki, jednak pozostałe artystka zdecydowała się prezentować podczas zainaugurowanej w marcu trasy koncertowej. Teraz jednak wokalistka napisała na swoim Twitterze, że rozważa zmiany w koncertowej setliście, co oznacza, że nie na każdym koncercie będzie wykonywać te same utwory.

Na posta artystki szybko zareagowali fani. Ktoś napisał: "Muzyka to twoja terapia, kocham obserwować, jak cię uzdrawia".

"Tworzenie jest uzdrawiające… Wykonywanie jest jak ponowne przeżywanie tego wszystkiego i to jest piekło" - odpisała Ariana.

Jeden z fanów stwierdził, że nie będą źli, jeśli Grande zdecyduje się dowołać koncerty. Ta zapewniła jednak, ze nie ma zamiaru tego robić.

"Tylko się dzielę. To trudne, staram się, moja dusza jest zdezorientowana i zmęczona, kocham was" - napisała wokalistka i dodała: "Posiadanie rutyny jest dobre dla PTSD. Czytałam o tym. Byłabym nieszczęśliwa bez występów. Będzie dobrze. Mogę tylko zmienić trochę setlistę".

Niedawno Ariana Grande zaprezentowała fanom skan swojego mózgu, udowadniając, jaki wpływ na jej głowę ma zespół stresu pourazowego.

"Zabawne i przerażające" - napisała i dodała, że to nie żart.

Kolejne zdjęcie w swojej relacji podpisała natomiast: "Staram się jak tylko mogę. Życie jest szalone. Mój mózg jest zmęczony".

Fani nie ukrywali swojego przerażenia stanem zdrowia wokalistki.

"Martwię się o Arianę. Zawsze upewnia się, że z wszyscy wokół niej są zdrowi, ale może powinna zadbać o swoje zdrowie i szczęście i zrobić sobie przerwę do momentu, aż poczuje się dobrze" - pisał jeden z sympatyków.

Ostatnie dwa lata to dla Ariany Grande seria bolesnych doświadczeń. W maju 2017 roku podczas jej koncertu w Manchesterze doszło do zamachu terrorystycznego, w wyniku którego zginęło 22 osoby.

"Nie powinnam nawet mówić o moich własnych doświadczeniach - nie powinnam mówić czegokolwiek. Nie sądzę, że kiedykolwiek będę wiedziała, jak o tym mówić i nie płakać" - opowiadała o swoich doświadczeniach brytyjskiemu "Vogue" i wyznała, że cierpi na syndrom stresu pourazowego (PTSD).

Kolejny cios Ariana Grande otrzymała we wrześniu 2018 roku, kiedy to zmarł jej były chłopak Mac Miller. Wokalistka wyjątkowo mocno to przeżyła, a jej efektem było również rozstanie z narzeczonym Pete'em Davidsonem.

"Uwielbiałam cię od dnia, w którym cię poznałam, gdy miałam 19 lat i już zawsze będę. Nie mogę uwierzyć w to, że już cię tu nie ma. Nie mogę tego ogarnąć. Rozmawialiśmy o tym wiele razy. Jestem tak zła. Jestem tak smutna, że nawet nie wiem, co mam robić" - wspominała Millera Ariana.

W kolejnych tygodniach, mimo pracy nad nowym albumem, wokalistka przyznawała, że wciąż walczy ze swoimi demonami i zachęcała fanów do dbania o siebie.

"Mamy dużo pracy, rodzinę, przyjaciół, miłość, wiele ważnych rzeczy, o które trzeba się troszczyć. Chcę się tylko upewnić, że nie wykańczacie się pracą i nie wyczerpujecie się. Pamiętajcie, by chronić sowią energię i robić rzeczy dla siebie dobre. Nie jesteście sami. (..) Zasłużyliście na wszystko, co najlepsze" - mówiła Grande.

Sprawdź tekst i polskie tłumaczenie utworu "thank u, next" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ariana Grande

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy