Ariana Grande: Specjalistka od upadków

W niedzielę (22 maja) odbyła się gala wręczenia nagród Billboard Music Awards. Internauci żywo komentują potknięcie Ariany Grande na czerwonym dywanie podczas telewizyjnej transmisji na żywo. Jak się okazuje, gwiazdka ma na swoim koncie więcej publicznych upadków.

Ariana Grande na czerwonym dywanie przed galą Billboard Music Awards 2016

Ariana Grande promuje obecnie swój nowy album "Dangerous Woman". Z tej okazji Amerykanka była gościem gali wręczenia nagród Billboard Music Awards 2016. Podczas ceremonii wokalistka wykonała singel promujący jej wydawnictwo.

Reklama

Jednak to nie występ Ariany odbił się szerokim echem w sieci, a wpadka, jaką wokalistka zaliczyła na czerwonym  dywanie.

W drodze na wywiad dla jednej z telewizji Ariana Grande potknęła się o swoją suknię, a przed upadkiem i ewentualną kontuzją uratowała ją dziennikarka, która podtrzymała amerykańską gwiazdę.

Niestety całe zdarzenie miało miejsce w trakcie telewizyjnej transmisji na żywo. "Prawie złamałam sobie tyłek!" - żartowała Grande.


Internauci docenili stylizację Ariany Grande z czerwonego dywanu, jednak nie szczędzili uszczypliwych komentarzy dotyczących jej potknięcia.

"Ariana Grande oczywiście się przewraca" - napisał jeden z użytkowników Twittera.

Zobacz, jak prezentowały się gwiazdy na gali Billboard Music Awards 2016:

Upadek na oczach publiczności Ariana Grande zaliczyła również podczas swojego koncertu w Toronto w 2015 roku.

W trakcie wykonywania utworu "Bang Bang" Grande potknęła się i przewróciła na scenie. Upadek nie był na szczęście groźny, a wokalistka szybko się podniosła.

Rok wcześniej sieć obiegło nagranie zza kulis gali MTV Video Music Awards, na którym widać jak Ariana Grande potyka się i upada.

Do zabawnej sytuacji z udziałem Ariany Grande doszło również w 2015 roku podczas pokazu mody Victoria’s Secret. Amerykanka została zaproszona, by zaśpiewać swoje utwory na wybiegu tej prestiżowej marki. Podczas występu jedna z modelek przez przypadek uderzyła Arianę Grande w policzek skrzydłami, które były elementem stroju.

Dowiedz się więcej na temat: Ariana Grande

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje